ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ (binelikia)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ (binelikia)

ΒΡΙΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ..... ΞΕΣΠΑΣΤΕ ΕΔΩ . ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+9
bitter
Manuelo
teo
arxidia
amarisan
Gamwxristos
FateSkata
red
Admin
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2008

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 20, 2008 10:44 am

ΒΡΙΣΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ , ΜΕ ΟΤΙ ΛΕΞΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ Evil or Very Mad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τετ Φεβ 20, 2008 10:44 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://binelikia.catsboard.com
red




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008
Ηλικία : 37

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 08, 2008 1:35 am

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟΝ ΒΡΩΜΟΚΩΛΙ ΤΗΣ ΝΑ ΨΟΦΙΣΕΙ ΑΠΟ ΒΙΑΣΜΟ Η ΣΚΥΛΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΒΡΟΜΟΑΛΒΑΝΟΙ!!!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ?

ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ!!!! ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΤΙΣΤΟ ΜΟΥ ΝΑΠΑΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ!!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FateSkata




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2008

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 09, 2008 2:58 am

Ποιον ειπες μπασταρδο ρε γαμημενε κωλομπαρα γαμω την μανα σου την καριολα και την αδερφη σου την πουτανα και την γιαγια σου την τσατσα και τον πατερα σου τον νταβατζη και το κολοσπιτο σου το μπουρδελο!!..θα σου σκισω τον κωλο και θα σου δωσω το κωλαντερο σου στο χερι μωρη καλογρια σκυλογαμημενη ψολιασμενη καραπουταναρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gamwxristos




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2008

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2008 4:07 pm

T lete re gamhmena kwlomparidia gamw to skatokatouromouno pou sas petakse,vrwmoxusokwloskatomouniarhdes,psofhste re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarisan




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2008
Τόπος : GAMIESTE

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: DDDDDDDDDDDDDD   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 25, 2008 4:35 pm

ANTE GAMITHITE GAMO TI MANA SAS KAI TO PATERA

SKATA STON TAFO TON PROGONON SAS MALAKISMENOI
GAMO TI KSIRISMENI KILOTRIPIDA SAS KARIOLIA MALAKES
KARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKESKARIOLIA MALAKES
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxidia




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2008

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 27, 2008 3:32 am

PARTE MIA POYTSA MOYNOSKYLA GAMO TO XRISTO MOY GAMO TO MPOYRDELO SAS PSYXANVMALOI KOLOMPARADES TSOUTSEKIA TOY KERATA PRIXARXIDHDES SKATA STA MOYTRA SAS POYSTARADES
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΤρι Μάης 27, 2008 7:11 pm

gamo ton antitheo sas mounoskila tis abisou.sas gamo kai klaite kologariolides.tin mana sas tin poutanara gamo kai to gamidi to spiti sas to kolompourdelo re gamidia tis kariolas.gamo gamo gamo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Manuelo




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2008

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 3:36 pm

GAMW TIN KWNSTA POU DIDASKEI STIN A.E.N. KAI DEN AFINEI KANENAN NA PERASEI TO KWLOMATHIMA TIS KAI GENIKA GAMW TIN A.E.N. POU EINAI GIA TO POUTSO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bitter




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2009

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 15, 2009 8:16 pm

ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΓΕΙΤΟΝΑ, ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΡΩΜΟΜΟΥΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΓΕ ΓΑΜΩ! ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΚΟΛΙΑΡΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΙΣ ΠΟΥΤΣΟΠΝΙΓΜΕΝΕΣ ΑΛΗΤΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΗ. ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΙ ΟΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΣΚΙΣΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΗ. ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΤΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaXAiRO




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2009

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2009 7:29 pm

Ρε admin, γαμοπαίδι πέραν από την πλάκα ρε μπαστάρδι, αν αρχίσουμε να βρίζουμε όποιον θέλουμε και όπως θέλουμε θα φας μηνύσεις και θα κλείσει το μπουρδέλο. Το ίδιο είχε πάθει παλιά και το www.ante-gamisou.com. Δεν είναι παίξε γέλασε η κατάσταση γιατί έχουμε γεμίσει με gay κωλορουφήχτρες που άμα θέλουν σου σκαν κι ένα πουτσοσκάμπιλο μες στα δόντια. Μπορείς να μου στείλεις σε pm το msn σου να σε ρωτήσω 2-3 πράγματα παραπάνω? Ενδιαφέρομαι για να βελτιωθεί το site.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gamoxristos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2009

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Μάης 22, 2009 7:23 pm

ΕΓΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΑΧΑΙΡΟ, ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..
ΠΑΛΙΟΓΑΜΙΟΛΗ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕ ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥΘΕΝΑΣ, ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΑΛΑΚΑΣ!!

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΤΗ ΧΟΝΤΡΗ ΤΗΝ ΠΟΡΝΗ..

Α, ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΜΠΗΝΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gamisopanagios




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 10:35 pm

Και για να σοβαρευτούμε !
Εγώ ειλικρινά δέν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι φιλάνε τις εικόνες. Είναι δυνατόν να φιλάμε το ξύλο με την μπογιά ? Γαμώ την παναγία μου δηλάδή. Και καλά οι ηλικιωμένοι, αλλά οι μικρότεροι ? Γαμώ το μουνί της παναγίας, και όλους τους άχρηστους μαλάκες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psofioagiopneuma




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2011

ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 9:11 pm

re palioksekolopoustoxamourompinediaroklaparxidokolides eide o satanas na mou dinei dinami na gamao tin panagia kai tis manades sas. na kseraso tin panagia eno blepei ton gio tis na ton stavronoun. tsirlio se kathe sas koilotita gamo to mpourdelo to agio pneuma
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΒΡΙΣΤΕ ΞΕΣΠΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ (binelikia) :: Μ Π Ι Ν Ε Λ Ι Κ Ι Α γενικα :: Μ Π Ι Ν Ε Λ Ι Κ Ι Α :: ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ-
Μετάβαση σε: